štvrtok 17. januára 2013

Milí dovolenkári,

od dnešného dňa Vám prinášame možnosť reagovať na naše služby na verejno blogu CA ANDROMÉDA TOUR. Budeme veľmi radi, ak na týchto stránkach vyjadríte svoj názor, či už pochvalný alebo kritický. Pochvala nás poteší a kritika ukáže kde máme nedostatky. Vyjadrením svojho názoru nám vystavíte hodnotenie, ktoré je dôležité tak pre nás, ako aj pre našich budúcich klientov.
Veríme, že pokiaľ Vám dodáme iba kvalitné služby, tak uspokojíme Vaše dovolenkové očakávania. Spokojný klient je pre náš najdôležitejší a pevne veríme, že naše služby oceníte len pozitívne.


našou najväčšou devízou je cenovo výhodná, lacná dovolenka pre každého, alebo obľúbená Last Minute dovolenka ktorej cenu upravujeme vždy aspoň týždeň pred odjazdom na zájazd! Nezabudnite tiež na našu výhodnú ponuku First Minute dovoleniek, ktoré Vám ponúkame vždy pred začiatkom hlavnej dovolenkovej sezóny a naším klientom poskytujú najväčšie výhody. Ak hľadáte lacnú dovolenku v kombinácii s kvalitnými službami, tak ste na správnej adrese!


K tomu všetkému Vám navyše ponúkame aj:Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára