utorok 19. marca 2013

Škandinávsky okruh-poznávací zájazd do krajiny Vikingov a fjordov.

Pozývame Vás na atraktívny poznávací zájazd za krásami najkrajších historických miest Škandinávie, spojený s výstupom na Preikestolen- Kazateľnicu v jednom z najznámejších nórskych fjordov Lysefjord. Počas 8 dní s našim sprievodcom navštívite nasledovné miesta: kráľovskú Kodaň, švédsky trojlístok Malmö, Helsingborg,Göteborg, malebné Oslo a skalné bralo Preikestolen týčiace sa 680 metrov nad hladinou Lysefjordu a dánsky Kristiansand.


Termíny: 6.6.,18.7.,11.8.,10.9.- 2013
Dĺžka: 8dní
Doprava: luxusný autobus a trajekt
Ubytovanie: 5x v hotely
Strava: kontinentálne raňajky


Program a popis zájazdu:

1. deň
Tranzit zo Slovenska v popoludňajších hodinách cez územie Českej republiky do Nemecka.
2. deň
V skorších ranných hodinách príchod do prístavu Rostock, trajekt do Dánska - prístav Gedser (cca 2 hodiny), v poludňajších hodinách príchod do Kodane, celodenná prehliadka mesta: kráľovský palác Amalienborg, Mramorový kostol, prístav, Palác Christianborg, Katedrála, Radnica, Kruhová veža s krásnym výhľadom na mesto, časť Nyhavn, symbol mesta Malá morská víla. Večer ubytovanie v hoteli na okraji mesta.
3. deň
Raňajky, krátky tranzit do Švédska - presun cez most Oresundsbro. Dopoludnia prehliadka mesta Malmö – hrad, radnica, prístav, námestie Gustav Adolfs torg, mrakodrap Turning Torso – najvyšší mrakodrap v Škandinávii. Presun do mesta Helsingborg, prehliadka: radnica, pevnosť. Po prehliadke presun do hotela v blízkosti Göteborgu.
4. deň
Raňajky, dopoludnia prehliadka Göteborgu - radnica, športoviská, ktoré preslávili mesto, fakultatívne plavba loďou po okolí centra mesta. Transfer a podvečer príchod do Osla, prehliadka mesta - historická časť mesta, parlament, katedrála, národné divadlo, kráľovský palác, prechádzka v Parku Vigeland s viac ako 200 sochami zo žuly, bronzu a železa. Ubytovanie v hoteli v blízkosti Osla.
5. deň
Raňajky, pokračovanie prehliadky Osla: olympijské múzeum Holmenkollen (lyžiarsky areál), múzeá Vikingov, Kon-Tiky, námorníctva. Transfer a večer príchod do hotela v blízkosti Lysefjordu, nocľah.
6. deň
Raňajky, krátky presun k Lysefjordu – fjord svetla. Turistická vychádzka na Preikestolen (Kazateľnica), ktorá trvá asi 4 hodiny. Preikestolen pripomína kamenný stôl vystupujúci z masívu a týči sa 604 m priamo nad Lysefjordom – návštevníka očarí neopakovateľný výhľad. Ubytovanie vo večerných hodinách v blízkosti nórskeho prístavu Kristiansand.
7_deň
Raňajky, trajekt z nórskeho prístavu Kristiansand do dánskeho prístavu Hirtshals, ktorý trvá 2 hod. 30 min. Transfer autokarom cez Nemecko a ČR na Slovensko.
8_deň
Príchod na Slovensko dopoludnia. (zmena programu vyhradená)


Cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, trajekt, 5x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, sprievodcu CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.


Cena nezahŕňa:
Povinné príplatky: komplexné poistenie 2,50 EUR/osoba/deň. Ostatné doplatky: za 1-lôžkovú izbu 190,- EUR, miestenka 7,- EUR. Nástupné miesta: NR, TT, BA - bez príplatkov, NZ, TO, PE, PN - 7,- EUR, TN, ZH, PD, NM, DV - 9,- EUR, BB, ZV, ZA, PB, MT - 11,- EUR, KE, PO, PP, LM, RK - 15,- EUR. Upozornenie: pre kolektívy možnosť určenia si termínu podľa vlastného výberu, cena podľa dohody v závislosti na počte osôb (zľavy pre skupiny už od 10 osôb).Našou najväčšou devízou je cenovo výhodná lacná dovolenka pre každého, alebo obľúbená  last minute dovolenka , ktorejcenu aktualizujeme vždy  krátko pred odchodom na zájazd. Nezabudnite tiež na ponuku first moment dovoleniek, ktoré sú v predaji pred začiatkom hlavnej sezóny a ponúkajú najväčšie výhody pri nákupe dovolenky. Ak hľadáte  lacnú dovolenku v kombinácii s kvalitnými službami, tak ste na správnej adrese...Pavol Bačík DiS.
CA ANDROMÉDA Tour
Dovolenky do celého sveta!
Ondrašovská 184/121
03105 Liptovský Mikuláš
Tel.: 00421 907 066 554
č. účtu:  292 688 9041/1100

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára