pondelok 1. apríla 2013

First Minute - 43% na dovolenku v Burgase + 2 deti s výhodnou  zľavou.


Využite jarné zľavy až do výšky 43% na dovolenku v Bulharsku v krásnom historickom meste Burgas. 
Rodinný hotel Trakia Garden***  je situovaný v kľudnej a zároveň centrálnej časti Slnečného pobrežia v prostredí udržiavanej kvetinovej záhrady. Je vzdialený 250 m od nádhernej piesočnatej pláže. Bonusom je veľký bazénový komplex s aquaparkom, obľúbený medzi deťmi ale aj dospelými návštevníkmi.


Termíny: 4.6.- 10.9. 2 013
Dĺžka pobytu: 8,9,11 dní
Doprava: letecky z BA, PP, KE a Sliač alebo luxusný autobus
Ubytovanie: hotel Trakia Garden***
Strava: polpenziaVybavenie:
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, vonkajší bazén s detskou časťou a šmykľavkou, detské ihrisko, mini Zoo. Za poplatok: trezor, zmenáreň, lobby bar, á la carte reštaurácia, sauna, fitnes, jacuzzi, biliard, stolný tenis, video hry, bicykle na prenájom, gril, koktail bar.


Ubytovanie:
útulne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek, SAT-TV, mini bar, telefón, kúpeľňa (sprcha/WC), balkón. Za poplatok: trezor.


Stravovanie:
polpenzia formou bohatých bufetových stolov.


Naše hodnotenie:
***+: 
hotel ponúka pokojnú a rodinnú atmosféru, ktoré sú nenahraditeľné pre ľudí hľadajúcich na dovolenke oddych, regeneráciu a relax. Pre svoju polohu je hotel veľmi obľúbený a odporúčame ho ako
NÁŠ TIP!Našou najväčšou devízou je cenovo výhodná lacná dovolenka pre každého, alebo obľúbená  last minute dovolenka , ktorejcenu aktualizujeme vždy  krátko pred odchodom na zájazd. Nezabudnite tiež na ponuku first moment dovoleniek, ktoré sú v predaji pred začiatkom hlavnej sezóny a ponúkajú najväčšie výhody pri nákupe dovolenky. Ak hľadáte  lacnú dovolenku v kombinácii s kvalitnými službami, tak ste na správnej adrese...


Pavol Bačík DiS.
CA ANDROMÉDA Tour
Dovolenky do celého sveta!
Ondrašovská 184/121
03105 Liptovský Mikuláš
Tel.: 00421 907 066 554
č. účtu:  292 688 9041/1100
č. účtu: 420 320 8299/ 8360


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára