streda 29. mája 2013

Turistika v Korutánskych Alpách.

Pozývame Vás na 6 dňový poznávací zájazd spojený s turistikou v nádherných Korutánskych Alpách spolu s našim sprievodcom. 

Termín: 20.-25.7. 2013
Doprava: luxusný autokar
Ubytovanie: penzión/ hotel***
Strava: polpenzia
skúsený sprievodca
Stručný program zájazdu.
1 deň:
Odchod zo Slovenska v poobedňajších hodinách (z Bratislavy o 15.30 h). Ubytovanie v okolí Obervellachu, večera.
2. deň:
Raňajky. Presun do údolia Mőlltal. Výjazd strmým podzemným vláčikom Reisseck k priehradám Műhldorfersee a výlet pod vrchol Riedbock. Pri mestečku Flattach sa po drevených lávkach a mostíkoch pomedzi vodopády a tône poprechádzame v rokline Raggaschlucht. Návrat na ubytovanie, večera.
3 deň:
Raňajky, odchod autobusom do oblasti Lienzských Dolomitov – Lienzer Dolomitenhutte (1620 m n.m.), odkiaľ sa ponúka výnimočný pohľad
na Lienz. Výstup na Karlsbaderhutte (2260 m n.m.) a späť k autobusu po tej istej trase, návrat na ubytovanie, večera.
4. deň:
Raňajky, výlet do NP Nockberge. Výjazd lanovkou z kúpeľného mesta Bad Kleinkirchheim na Kaisergurg (2055 m n.m.) a výlet na vrchol Wőllaner Nock (2145 m n.m.). Prejazd k jazeru Turracher See a výstup lanovkou Sommer Rodelbahn na Panoramahűte (1995 m n.m.), krátky výlet na Turracher Alpe. Možnosť využitia ľahkej bobovej dráhy na presun späť k jazeru Turrach See. Návrat na ubytovanie, večera.
5. deň:
Raňajky, presun do oblasti NP Vysoké Taury, prekrásnej oblasti okolo najvyššieho rakúskeho štítu Großglockner, kde sa vypína viac ako 300 vrcholov presahujúcich 3000 m a niekoľko ľadovcov, z ktorých najdlhší (10 km) a najúchvatnejší je Pasterze. Z mestečka Heiligenblut sa vyvezieme lanovkou na vrchol Scharecku (2606 m n.m.), ktorý je výborným východiskovým miestom na túry po hrebeňoch. Návrat na ubytovanie,večera.
6. deň:
Raňajky, záverečný deň strávime relaxačne pri jazere Wörthersee. Okružná jazda okolo najväčšieho korutánskeho a najteplejšieho rakúskeho jazera (v lete až 28 °C), ktorého okolie sa nazýva aj rakúska Riviéra. Krátke zastávky v mestečku Maria Wörth na skalnatom polostrove vybiehajúcom do jazera, v meste Velden,rajom filmárov, preslávenom prostredím, promenádou a kasínom. Podľa časových možností výstup na Pyramidenkögel, odkiaľ sa naskytá jedinečný výhľad na celý kraj vrátane Wörthersee, niekoľko susedných jazier a pohorie Karavanky. Návrat na Slovensko v neskorých večerných hodinách (cca 21.00 h).
cena zahrňuje:
Dopravu luxusným autokarom, 5x ubytovanie s polpenziou v penzióne resp. hoteli 3*, sprievodcu CK 
cena nezahrňuje:
Vstupy, komplexné cestovné poistenie.

Našou najväčšou devízou je cenovo výhodná lacná dovolenka pre každého, alebo obľúbená  last minute dovolenka , ktorejcenu aktualizujeme vždy  krátko pred odchodom na zájazd. Nezabudnite tiež na ponuku first moment dovoleniek, ktoré sú v predaji pred začiatkom hlavnej sezóny a ponúkajú najväčšie výhody pri nákupe dovolenky. Ak hľadáte  lacnú dovolenku v kombinácii s kvalitnými službami, tak ste na správnej adrese...


Pre viac informácií kontaktujte:

Pavol Bačík DiS.
CA ANDROMÉDA Tour
Dovolenky do celého sveta!
Ondrašovská 184/121
03105 Liptovský Mikuláš
Tel.: 00421 907 066 554
Skype: caandromedatour
č. účtu:  292 688 9041/1100
č. účtu: 420 320 8299/ 8360

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára