sobota 13. júla 2013

Čarovný ostrov Capri, antické Pompeje, starobylý Rím a mesto zamilovaných Benátky.

Pozývame Vás na 6 dňový poznávací zájazd v Taliansku spojený s návštevou ostrova Capri, antických Pompejí s výstupom na Vezuv, hlavného mesta Rím a mesta zamilovaných Benátkami. Poznávací zájazd počas ktorého máte možnosť kúpania v mori spojiť s poznávaním histórie, architektúry a kultúry jedného z najstarších európskych národov.


Termín zájazdu: 25.7.-30.7. / 22.8.-27.8. / 26.9.- 1.10. 2 013
Doprava: luxusný autokar
Ubytovanie: hotel ***
Izby: 2 lôžkové izby s vlastným sociálnym príslušenstvom (možnosť objednania 1 lôžkovej izby za poplatok 75 €.
Strava: rozšírené raňajky.
Konečná cena spolu s cestovným poistením: 270 €


Program zájazdu:

1 deň: Odchod z Bratislavy o 10:00. Prejazd cez Rakúsko do historického mestečka Sorento. 
2. deň. Ráno príchod do Sorenta, nalodenie sa na loď a plavba na rozprávkové Capri. Nasleduje približne 6 hodinová prehliadka ostrova. V prípade dobrého počasia nasleduje kúpanie v mori. Večer návrat do Sorenta a ubytovanie v hoteli.
3. deň. Po raňajkách presun do Pompejí, prehliadka zničeného antického mesta. Pre záujemcov výlet na vrchol krátera stále aktívnej sopky Vezuv.Odchod do Ríma a ubytovanie v hoteli.
4. deň. po raňajkách celodenná prehliadka Vatikánskych múzeí, Sixtínskej kaplnky, chrámu sv. Petra, Anjelský hrad, najlepšie zachovaná antická pamiatka v Ríme Pantheon a iné.
5. deň. Pokračovanie prehliadky Ríma zameraná hlavne na antické pamiatky- Koloseum, Forum Romanum a podľa časových možností prehliadka chrámu sv. Pavla. Podvečer odjazd z Ríma.
6. deň. Návšteva Benátok spojená s prehliadkou mesta. Možnosť výletu na gondole. Poobede návrat do Bratislavy. Predpokladaný návrat po polnoci.

Upozornenie: Vstupy do múzeí, lodný lístok na Capri, mestská doprava v Ríme či výlet na Gondole nie sú zahrnuté v cene zájazdu.Našou najväčšou devízou je cenovo výhodná lacná dovolenka pre každého, alebo obľúbená  last minute dovolenka , ktorejcenu aktualizujeme vždy  krátko pred odchodom na zájazd. Nezabudnite tiež na ponuku first moment dovoleniek, ktoré sú v predaji pred začiatkom hlavnej sezóny a ponúkajú najväčšie výhody pri nákupe dovolenky. Ak hľadáte  lacnú dovolenku v kombinácii s kvalitnými službami, tak ste na správnej adrese...


Pre viac informácií nás kontaktujte na uvedených kontaktoch:

Pavol Bačík DiS.
CA ANDROMÉDA Tour
Dovolenky do celého sveta!
Ondrašovská 184/121
03105 Liptovský Mikuláš
Tel.: 00421 907 066 554
Skype: caandromedatour
č. účtu:  292 688 9041/1100
č. účtu: 420 320 8299/ 8360

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára