utorok 13. augusta 2013

35 % ULM zľava Rodos- hotel Saint George***

Využite našu výhodnú zľavu pre pobytový zájazd na ostrove Rhodos v stredisku Lardos s all inclusive stravou priamo pri nádhernej pláži označenou "Modrou vlajkou" čistoty vody. Navyše LM zľava pre 2 deti na prístelkách.
Hotel Saint George je trojhviezdičkový hotel, ktorý nedávno prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nachádza sa 200m od piesočnato- kamienkovej pláže, ktorej bolo udelené ocenenie ,,Modrá vlajka“. Typická grécka dedinka Lardos je od hotela vzdialená 1,5 km a historické mestečko Lindos cca 6 km. Hotel tvoria menšie stavby postavené v tradičnom gréckom štýle, ktoré sú vzájomne prepojené a sú obklopené príjemným prostredím zelene.


Termín: 21.-28.2013 (8 dní), dostupné termíny do 28.8. 2 013
Odlet: BA
Ubytovanie: hotel Saint George***
Izby: klimatizované 2 lôžkové izby s možnosťou 2 prístelok pre deti, vlastná kúpeľňa, TV so SAT, balkón
Strava: all inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, pivo, víno, ouzo. Počas dňa ľahké občerstvenie.


Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, snack bar, vonkajší bazén, bar pri bazéne, detský bazén, detské ihrisko, WiFi, supermarket, futbalové ihrisko, prenájom áut a bicyklov. Za poplatok: lekár, trezor, ležadlá a slnečníky na pláži. 

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, rodinné izby s 2 prístelkami, kúpeľňa (sprcha/ WC), sušič na vlasy, telefón, SAT-TV, chladnička, balkón. 


Stravovanie:
ALL INCLUSIVE 
Raňajky, obedy, večere formou bufetu, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, pivo, víno, ouzo. Počas dňa ľahké občerstvenie. Presný opis All Inclusive dostanete v hoteli. 

Oficiálna kategória:
*** 

Naše hodnotenie:
***: príjemný útulný rodinný hotel s obľúbenými službami all inclusive blízko pláže je vhodný najmä pre rodiny s deťmi ako aj pre všetky vekové kategórie. 

NÁŠ TIP!


Poznámka:
Cena zahŕňa: 
spiatočnú letenku; ubytovanie 7 nocí vo vybranej kapacite; služby slovensky alebo česky hovoriaceho delegáta; stravovanie podľa výberu; poistenie insolventnosti. 

Povinné príplatky:
servisné poplatky (letisková a bezpečnostná taxa, aktuálny palivový príplatok, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy, transfer) 180 €/os. nad 5 rokov; 125 € dieťa 2-5 rokov; infant od 0-2 rokov platí len manipulačný poplatok 45,- €; cena palivového príplatku závisí od výšky ceny ropy a môže sa v priebehu sezóny zmeniť. 


Našou najväčšou devízou je cenovo výhodná lacná dovolenka pre každého, alebo obľúbená  last minute dovolenka , ktorejcenu aktualizujeme vždy  krátko pred odchodom na zájazd. Nezabudnite tiež na ponuku first moment dovoleniek, ktoré sú v predaji pred začiatkom hlavnej sezóny a ponúkajú najväčšie výhody pri nákupe dovolenky. Ak hľadáte  lacnú dovolenku v kombinácii s kvalitnými službami, tak ste na správnej adrese...
Pavol Bačík DiS.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára