nedeľa 3. novembra 2013

Fantastická ponuka dovolenky v Hurghade!

Leto ešte nekončí, all inclusive dovolenka v Hurghade teraz 500 € komplet cena vrátane letiskových poplatkov! Využite posledné termíny za bezkonkurenčné ceny a doprajte si leto aj v novembri!


Termín: 8 dňové pobyty počas celého novembra
Doprava: letecky z BA
Ubytovanie: Sultan Beach hotel**** v 2 lôžkových izbách s možnosťou 1-2 prístelok.
Strava: all inclusive


Popis:

Obľúbený hotel Sultan Beach sa nachádza len 8 km od centra Hurghady a 4 km od letiska. Obľúbený hotel s krásnym areálom a bohatou ponukou služieb vyhovuje stredne náročným klientom hotel je vhodný aj pre vozičkárov. Poskytuje ubytovanie v pekne zariadených  klimatizovaných izbách v ktorých sa nachádza kúpeľňa, WC, TV/SAT, telefón, minibar, sušič na vlasy, balkón, terasa alebo francúzske okno (výhľad na more alebo do záhrady za poplatok) možnosť 1 – 2 prísteliek (2 prísteľky sú možné iba v izbách VM/B).


Služby:

Počas Vášho pobytu môžte využívať služby vo vstupná hala s recepciou, zmenáreň, trezor, reštaurácia, talianska reštaurácia a la carte, nočný klub, bar, snack bar pri bazéne a na pláži, kaviareň, možnosť pripojenia na internet, nákupné centrum. Okrem toho sú Vám k dispozícii aj krásny vonkajší bazén, vodné a plážové športy, tenisový kurt, fitnes, volejbalové a basketbalové ihrisko, animácie, večerná show, diskotéka. V blízkosti hotela sa nachádzajú piesočné pláže, stále teplé more a krásne koraly s tisíckami farebných rybičiek pod hladinou.


Pre detailné informácie, kalkuláciu a rezervácie kontaktujte CA Androméda tour Liptovský Mikuláš.

CA ANDROMÉDA TOUR Liptovský Mikuláš:Našou najväčšou devízou je cenovo výhodná lacná dovolenka pre každého, alebo obľúbená  last minute dovolenka , ktorejcenu aktualizujeme vždy  krátko pred odchodom na zájazd. Nezabudnite tiež na ponuku first moment dovoleniek, ktoré sú v predaji pred začiatkom hlavnej sezóny a ponúkajú najväčšie výhody pri nákupe dovolenky. Ak hľadáte  lacnú dovolenku v kombinácii s kvalitnými službami, tak ste na správnej adrese...


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára