streda 8. januára 2014

Firt Minute Chorvátsko 27% zľava + dieťa do 13 r. na prístelke zdarma!


Využite najvyššie zľavy a najväčšiu ponuku zájazdov do Chorvátska. Teraz s výhodnou FM zľavou do výšky 27%. Navyše, 1 dieťa do 13 r. na prístelke zdarma!

Pavilóny Ad Tures. Cirkevnica** sa nachádzajú  okraji známeho a vyhľadávaného letoviska CRIKVENICA, ktoré bolo ocenené „Európskou modrou vlajkou” za vysokú kvalitu služieb, čistotu mora a pobrežia ako aj vybavenosť a úpravu pláží. Asi 1,5 km od centra sa nachádza turistické stredisko AD TURRES. 


Termíny: 7.6. -8.9. 2 014 (8 dní / 10 dní)
Doprava: vlastná alebo autobus

Strava:

 

polpenzia, raňajky a večere podávané formou bufetových stolov. Stravovanie je zabezpečené v centrálnej klimatizovanej reštaurácii komplexu. 
Popis 

ubytovania

v dvojposchodových pavilónoch, štandardne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, vybavené sprchou/WC. Prevažná väčšina izieb má balkón (za príplatok) a niektoré sú s francúzskym balkónom. 


Vybavenie hotela a pavilónov: r

ecepcia v hlavnej hotelovej budove (trezor za poplatok), klimatizovaná reštaurácia, kaviareň s terasou a výhľadom na more, TV miestnosť, internetový kútik (za poplatok), v priestoroch recepcie WiFi pripojenie (zdarma), otvorený bazén so sladkou vodou a slnečnou terasou, kolkáreň, bezplatné parkovisko.Šport a zábava: 

pod hotelom Omorika športové centrum s tenisovými kurtami, stolný tenis, kolkáreň a vodné športy na pláži (vodné bicykle, „banán”, parasailing, vodné lyže). Hudba na terase susedného hotela Omorika, bary, kaviarničky a diskotéky v centre mesta.


Konečná cena pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa na prístelke je kalkulovaná pre termín od 5. -12.7. 2 014 vrátane cestovného poistenia. Cena pre 2 dospelé osoby= 486,50 €. Konečná cenová ponuka pre iné termíny bude vyrátaná na základe konkrétnej požiadavky. V ponuke aj autobusová doprava za príplatok. Viac informácií v CA Androméda tour.

Našou najväčšou devízou je cenovo výhodná lacná dovolenka pre každého, alebo obľúbená  last minute dovolenka , ktorejcenu aktualizujeme vždy  krátko pred odchodom na zájazd. Nezabudnite tiež na ponuku first moment dovoleniek, ktoré sú v predaji pred začiatkom hlavnej sezóny a ponúkajú najväčšie výhody pri nákupe dovolenky. Ak hľadáte  lacnú dovolenku v kombinácii s kvalitnými službami, tak ste na správnej adrese...

Pavol Bačík DiS.
CA ANDROMÉDA Tour
Dovolenky do celého sveta!
Ondrašovská 184/121
03105 Liptovský Mikuláš
Tel.: 00421 907 066 554
Skype: caandromedatour
č. účtu: 292 688 9041/1100
č. účtu: 420 320 8299/ 8360

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára